צימרים בנגב | צימר בנגב | צימר בדרום | לינה בדרום | אטרקציות בדרום | תיירות בדרום

צימר בחווה

ביקרו בדף: 772

לחובבי הצימרים בחוות, או ליתר דיוק לאלה שעדיין לא גילו אותם…
הבה ונודה על האמת, בתכלע'ס, אין על צימר בחווה, מי שיצא לו לחוות לינה בצימרים בחוות, יודע שבשורה התחתונה ברוב המקרים חווית הלינה בחווה הינה המהנה ביותר.
בשנים האחרונות נושא הלינה בחוות ובראשם צימרים בחוות התפתח ביותר כאלטרנטיבה לחיזוק ההכנסה עבור בעלי החוות, אשר תחזוקתן יקרה מאוד ואפשרויות ההכנסה אינן בלתי מוגבלות. מאז שהתפתח הטרנד, רמת הביקוש לצימרים מבודדים, צימרים בטבע, צימרים בחוות – עלתה ונסקה לגבהים מהם אין חזור.
בצפון התשתית הטבעית המיקומים הייחודיים של חוות בישראל, חוות בדרום ובשנים האחרונות אף חוות – הנופים, הבידוד, הדרכים המיוחדות, תחושת הריחוק והניתוק באזורים של נופים פראיים שעין לא ראתה הפכו להיות גורם מנצח.
המחירים משתנים בכפוף למיקום החווה ומקוריות הצימרים, ניתן למצוא צימרים עם בריכה בימות הקיץ, ואם לא בריכה אז גבי מים מקוריים / בריכות שכשוך כפיות ומצננות המתאימות גם לילדים ומשפחות או מהכיוון הרומנטי – צימרים לזוגות רומנטיים מתבודדים.

 

חוות אורליה צימרים לזוגות

צימרים לזוגות בחוות אורליה

 

אטרקציות בחווה כבונוס מפנק, האקסטרא שלכם…
יתרון המרחב והמקום בחוות רבות מאפשר לבעלי החוות לפתח אטרקציות לצד הלינה שלהם, שווה לבדוק, אבל תוכלו למצוא טיולי סוסים, בדרום אף גמלים, טיולי שטח 4X4, ג'יפים, טיולי טרקטורונים, טיולי רייזרים, ריינג'רים וכד'. במקרים רבים תמצאו אוכל ייחודי וטעים במיוחד, המבוסס על גידולים מקומיים, כמו כן תוכלו לטעום יין ביקבים מקומיים ולרכוש, לקחת הביתה… זיתים, שמן זית איכותי, ריבות וממרחים, אומנות מקומית ועוד לרוב, הם רק חלק ממרכיבי חבילת הלינה בחוות וחוות בודדים בישראל.

 

צימר עם בריכה

צימר 'נוף החאן' בכפר אוריה, צימר עם בריכה

 

כדאי להוסיף כי בחוות וחוות בודדים מפתחת מאוד גם תרבות החאנים, ובחוות בודדים בישראל תוכלו למצוא אפשרויות לינה גמישות יותר באם הנכם קבוצה גדולה וגם לתקציב יש שיקול ומשמעות. את תזכרו שגם לינה קבוצתית היא חוויה בחווה, ועל כך נשמח לפרט בכתבה נפרדת.
למידע נוסף בנושא חאנים בחוות והמלצה על חאן בחווה או חוות בודדים –  לחץ כאן

 

רוצים המלצה על צימרים בחוות, חוות דעת מהיכרות על צימר בחווה?
רוצים להתאמץ פחות? שננסה לעזור לכם? פנו אלינו כאן, מומלץ בהתראה סבירה ואנו נשתדל להגיב לכם במהירות.
זכרו כי סופי שבוע חופשות וחגים הינם עמוסים בכל מקום ועל אחת כמה וכמה בחוות, הביקוש לצימרים בזמנים אלה גדול מאוד, והסבירות לספק לכם מידע מהיר על צימרים פנויים הופכת נמוכה… אל תגידו שלא אמרנו..
למידע או המלצה על צימר בחווה – לחץ כאן